Sada je: 25 lip 2026, 03:16.

Polaznici glazbenih škola

Od kolijevke pa do groba....khm...khm...je školsko doba.

Moderator/ica: medo14

Re: Polaznici glazbenih škola

PostPostao/la Ina66 » 14 lip 2011, 15:05

super!
da pojasnim čuđenje za neupućene - stalno si spominjala jednu pa sam se zato iznenadila što su dva instrumenta u igri
Avatar
Ina66
kuhinjska fly lady
 
Postovi: 33941
Pridružen/a: 01 srp 2001, 23:45
Lokacija: Split

Re: Polaznici glazbenih škola

PostPostao/la DomiMama » 14 lip 2011, 16:47

mi cemo najesen u glazbeni vrtic... glazbena skola Blagoja Berse.
javimo kako nam je najesen :)
Srecica Borna 5.3.2004.
BAOKULJG Dominik 6.9.2005.
Ljetnica Marta 18.6.2012.
"Važno je znati da neki procesi ne mogu biti uspješni ako se ne potrudimo oko njih. Ne možemo biti tolerantni na daljinu. Ne možemo biti humani, ako nismo s ljudima koji trebaju našu humanost." Beppa Joseph
Avatar
DomiMama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1020
Pridružen/a: 28 ruj 2005, 14:11
Lokacija: Zagreb

Re: Polaznici glazbenih škola

PostPostao/la Hajdi » 14 lip 2011, 17:15

DomiMama uživajte :dada
Avatar
Hajdi
Sveta krava
 
Postovi: 12322
Pridružen/a: 07 kol 2002, 16:02

Prethodna

Natrag na Školarci (i studenti)

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 42 gostiju.