moram ih složit i proslijediti dalje.
jel čudno da mi je teško?

Sada je: 24 lip 2026, 11:07.
Moderator/ica: nevenera



ovako na hrpi je stvarno brdo pelena.nevenera je napisao/la:složila sam pelene.
imam 15ak tetri, 25 dodatnih uložaka, iz raznih pelena, 10ak covera, 20ak split pelena, 15ak fitted, 20ak AIO pelena.... bolje da stanem tu.ovako na hrpi je stvarno brdo pelena.


tanjabb je napisao/la:
Nakon 20 mjeseci koristenja neke izgledaju jos uvijek kao nove (u glavnom one najskuplje, Strawberry Minky), a kod nekih je bome cicak skroz procvjetao (Bum Genius npr.), kod nekih su se pocele raditi malene rupice uz sav na ulosku (Close Parentice).


znaci nas tri se zapravo -manje vise- ne micemo odavde, sad pricamo o spremanju pelena.... do iducih guza


penny je napisao/la:silki..jel to ikad prodje? kako se to lijeci?







), no ako je i unutra sintetika to nikako ne bi bilo dobro za malu guzu...ali navijam da budete platnenopelenasi

olja2208 je napisao/la:a ja se osjecam k'o najveci izdajica, kupila sam paket jednokratnih jer u subotu idemo na more i necemo imati perilicu...imam 30-ak komada platnenih ali to mi nece biti dovoljno za sve dane pa cu morati kombinovati...
.
tanjabb je napisao/la:Ja furam perilicu na more

Prvi glas na javnom dijelu

Moram obnovit znanje, a i kolekciju
.



Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.