
Sada je: 24 lip 2026, 23:06.
Moderator/ica: medo14

u jednu je violinu uloženo 150 sati ručne izrade (npr 30 premaza lakom). 
Baš mi je drago da postoji ovakva tema...ja sam inače glazbenica,pa ako negdje prifali nastavnika javite
šalim se...pozdrav svim malim glazbenicima 
.




, solf. za Miu nismo dobili profu koju smo željeli, jer nema 1. r. 

An je napisao/la:Moj je ipak vježbao peko ljeta, no nije se baš ubio
Obećao je profesorici svašta nešto naučiti.

Ina66 je napisao/la:nema ni kod nas tj. nema na web stranici ništa o početku, samo o upisimaAn je napisao/la:Moj je ipak vježbao peko ljeta, no nije se baš ubio
Obećao je profesorici svašta nešto naučiti.
isto kao i moja. ubijala se svaki dan po cca pola saata






Grozna sam al šta ću kad ih je troje u muzičkoj.

zeznula me od N. učiteljica koja je potpuno promijenila dane i sve mi je palo u vodu.


l. ima problem tj morat ce nositi aparatic za zube i prof. misli da mozda nece moci dobiti zvuk s ovakvim stanjem, no probat ce, ako ne prebacivat ce ju na obou ili klarinet.. nije ona u nekom bedu zbog toga pa mi lakse. 



Natrag na Školarci (i studenti)
Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.