Sada je: 25 lip 2026, 00:16.
Moderator/ica: medo14









, a drugi 





note nisu jos ucili niti svirati po notama, samo povlace gore dolje gudalo a ona naucila svirat ovo, i skuzila da tonovi idu s polozajem prstima
sad sviraju cijelo popodne skupa , klaviristica na klaviru prati violisticu
steta kaj nemam pojma kak se tu stavlja , bi stavila inace 















?Kris2 je napisao/la:da što su vokalize?
Ja skoro pa i ne znam što I uči iz Solfeggia

znam sve sto pisu i uce nakon svakog sata. Vokalize su kad prof svira na klaviru a oni pisu te tonove u kajdanku, naravno moraju pogoditi sto je odsvirala , koji ton .

Jel vasi doma uce vokalize i kako se to uopce moze nauciti ?


Natrag na Školarci (i studenti)
Trenutno korisnika/ca: / i 28 gostiju.