evo odkad sam trudna nikako me ne napuštaju te odurne gljivice u kutu usana kojima ne mogu stati na kraj...crveni se, peče, puca, curi krv i tako u krug a da i ne govorim kako izgleda grozno...izludit ću....
je li vama štogod pomoglo? ako se netko uspješno izborio nek pomogne
thanx






Iz uva ravno na kut usana.


, moj brat je kao klinac vječno hodao s tim žvalama jer je dugo, dugo
i sjećam se tog stavljanja zubne paste...


