IRENA je napisao/la:Otocanka je napisao/la:Meni su rekli zadnji koje imate (naši su prvi iz siječnja), a produljenje je ovaj mjesec. Nisu ništa spominjali da ne smiju biti "stariji od ...".
Bilo bi logično tako .. a ne da se "generiraju" friški nalazi za potrebe "komisije" - ako je npr. na prethodnom nalazu psihologa napisano "kontrola za 1 god" onda ne treba samo za potrebe vještačenja ići prije.. No to je po logici .. a Hazo i logika baš nisu u suglasju
Psihologinja je napisala kontrolu za 2-3 godine.
Pretpostavljam da će ovi opet dati produljenje na par mjeseci, pa ću im ubuduće dostavljati ovaj isti nalaz od psih. (dok mi netko ne kaže drugačije 







Na službenim stranicama HZZO ne vidim ništa. Ukoliko netko zna više, lijepo bi molila da to podijeli sa svima. 



