

Sada je: 24 lip 2026, 12:59.




, jednom kad skužim kako staviti slike s kompa i pokažem ih, ako se usudim nakon vas 

nevenera je napisao/la:evo moje prve tičino izvedbe
bumba nije mojih ruku djelo, samo da naglasim - tu mi je trebala stručna pomoć![]()
torta je kao bubanj, a mini tortica ispred bumbe će bit mjesto gdje ćemo stavit svjećice, ako uspijem




)))))



UISTINU.....
trebalo je to sve izvest, svaka čast




moj naklon



btw. Boys PREKRASNO
,trebam ja papati još dosta pure da postignem tako nešto!


Bez rijeci sam ostala. Stvarno je krasna.


moram priznati da me je Fifi kućica dobro izmučila dok ju nisam završila, posebno ovaj kljun
i, da, nikad se ne bi reklo da ti je prva, figurice su ti odlične i dobar posao si ti sebi zadala za otprve, svaka čast! 





kako postigneš da ti torta ispadne tako ravna,bez onih sitnih "brežuljaka"?


Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.