imam sušilicu Bog je blagoslovio jer uz sve sunce zimi je nemoguča misija sušit vani.Kod nas kao na seoskom imanju griju se na drva ali trpaju i smeče u peči pa je to jaooo kako zaudara roba.Gledala sam i ja ove
i nisu lošemodesty blaise je napisao/la:Imaju bar se meni cine povoljnu ponudu
http://www.dodoty.com/paketi-pelena.html
http://top--shop.com/naturapelene/ove su mekanije i bolje obrađene ali i skuplje
a ove su mi broj 1
http://www.mybabysaurus.com/
sad vjerujem vašimiskustvima
e to malo kapiram pretrudničkinevenera je napisao/la:- one size - jedna veličina?








novo mi je sve ovo i ne želim falit tako pomagajte drugovi 
( neupucena )
Do danas pokupovala uz to još nekih dvadesetak pelenica, a tu mi sigurno nije kraj 

