......slatka tortica... 
Sada je: 24 lip 2026, 11:34.
......slatka tortica... 












milka je napisao/la:ajme, super je...ja sam posebno emocionalno vezana uz taj crtić![]()



......a tinchis torticAA JE PREDIVNA.....uistinui predivan crtić koji me podsjeća na moje djetinjstvo... 



svaki put s nestrpljenjem očekujem nove uratke!


.....FAŠ SU FORA....MISLIM DA ĆE SE MLADENCI DOBRO NASMIJATI...







sve pohvale ....definitivno.... 

ubijaš me u pojam heheh
ali može bit da sam ih vidjela na tvom fejsu 

Mislim da su te nastale u periodu kad nisam tu dolazila al više nisam sigurna.


milka je napisao/la:
ovu sam jutros dovršila
Tinchi i ja sam te lajkala odma na fejsu heheheh...ubila si me u pojam
Ako ste me i lajkale na fejsu ne znam koje ste. 



...evo i tortice moga mužića
......uspjela sam si dočarati donekle svoj dnevni boravak...ha ha ha

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 0 gostiju.