Iz jednog problema u drugi....Mudra su ta naša dječica nema što.. 
Sada je: 24 lip 2026, 15:40.
Moderatori/ce: latica, snowwhite
Iz jednog problema u drugi....Mudra su ta naša dječica nema što.. 
kad ce proci,kad ce proci!!!!ni svaki dan ali kad zalomi,kuku lelee...Postao/la Floribunda » 18 lis 2012, 18:00
ova tema je melem za moje rane....place mi se nekad od muke,ali kad vidin da ste i vi u istim govnima,iskreno odma mi je lakse,koliko god to zlocesto zvucalo....
Isto tako. Ja čak išla u vrtićkog psih da se smirim, i žena mi rekla da je to skroz normalno i da postupam dobro. Onda sam se tek smirila. A isto znam ispaliti
Valjda je takva, možda će takva i ostati , mala grintavica. Stvarno nije lako s njom. Sada ispada da ogovaram svoje dijete. Inače je stvarno divna, pametna, mudrica, brbljavica, obožavam ju. I nije da ispaljuje svaki dan

. Imam ja živaca, istrenirala me ona, ali ako ti ispadi traju i traju, slaba sam i ja sa živcima.
hehe. A šta ćeš!

švrćili je napisao/la: Danas joj nešto nisam dala i pita ona mene Hoću se baciti na pod?


rucho je napisao/la:tup zatvorim vrata



prvo - pogledati ga u oči i objasniti da ga razumijete i "da to nije naša igračka i da bi bilo super da je ali nije"
2 - okrenuti na zabavu - zapjevati neku pjesmicu ili neku šalu za koju znamo da ga zabavlja
3 - preusmjeravanje pažnje - "gle tata čita novine" ili "gleee kakav dobar bicikl..."
4 - ponekad i ignoriranje pomaže
5 - ili odmaknuti se iz situacije, naravno i dalje ga ostavljajući pod nadzorom
ako ne pali 1,2,3,4,5 onda opet na korak 1.
mrs. eastwood je napisao/la:ovakvih će "metoda" ponestati, to jest nećemo biti u situaciji ih koristit. zato trebamo biti vazda korak ispred njih i na neki nacin dokuciti sto te tantrume izaziva. iako je to lutrija, znam - ali ako nije rijec o nekim tvrdokornim karakterima - dosta tantruma se moze tako ublaziti, ako ne vec i izbjeci.



švrćili je napisao/la:Postao/la Floribunda » 18 lis 2012, 18:00
ova tema je melem za moje rane....place mi se nekad od muke,ali kad vidin da ste i vi u istim govnima,iskreno odma mi je lakse,koliko god to zlocesto zvucalo....
Isto tako. Ja čak išla u vrtićkog psih da se smirim, i žena mi rekla da je to skroz normalno i da postupam dobro. Onda sam se tek smirila. A isto znam ispaliti
ideju?











švrćili je napisao/la: onda majka ponovi kojih 50 puta smireno
Kaya071 je napisao/la: sada mu kazem, sa najvecim osmijehom na licu "Afance, da li bi mogli sada da se odemo tusirati, onako brzinski?". I, zamisli se onako par trenutaka, pa klimne glavom i kaze "Moze!".


Natrag na Od prvih koraka do prvog razreda
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.