Neve narucila sam i ja neku torbu za pelenice samo na drukere da je mogu objesiti za krevetic, kad stigne cu je slikati da vidis

Sada je: 24 lip 2026, 11:06.
Moderator/ica: nevenera


pogledat cu jos po kojem centru mozda i naletim na neku. Ti si mrezicu uzela u velikim Plodinama jel da?


Izgleda da je i kod njih i kod loših uložaka bio razlog kamenac. Kod nas je stravična voda... Namočila sam covere u sodi i octu i držala par sati i nakon toga isprala i sve 5. Čekam sada uloške da mi se osuše i da napunim s njima pocketice... Baš se veselim. Imam sada dosta pelena.... A sve me svrbuckaju dlanovi 

tamazd je napisao/la:U Merkura ima samo nekih ogromnih i preskupihpogledat cu jos po kojem centru mozda i naletim na neku.







silki je napisao/la:samo što je moja kanta od caparola
najnajbolja.
naci ce se koja i od caparola ako treba 

. šta ću kupovat još i to...




...nisam ni znala da je ebay tako dobra stvar 

.



.
al imam vremena



ma pomalo 


i sad gledam malo cijene na babipur i sl i sve mi se čini taaaaaako skupo, pa jel to i prije 4 godine tako bili ili mi se čini 


i tako mi ne treba puno toga ...Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.