Sada je: 24 lip 2026, 12:28.
Moderator/ica: nevenera




ja tak uvijek zabrijem na neku pelenu i mislim kak je to ostvarenje mojih snova, a na kraju bude totalno suprotno. prvi put sam se oduševila sa kushies AIO i bila uvjerena da su te najbolje, naručila 5 komada i katastrofa, totalno razočaranje. a ove sam mislila zbog tih razgradivih uložaka da bi mi bile zgodne jer mislimo ić na more kad se beba rodi pa da ne vučem čudo pelena, nego par ovih i te uloške i kao mirna sam. jeah right.




) od flisa, jako su mi drage
, al mi se flis nije pokazao pouzdan ko vuna i pul

stigli su jučer i meni super izgledaju, ne djeluju toliko plastično koliko sam mislila da će bit. a prekrasni su, na trešnje i na cvjetiće 



, ova babipurova stranica je prekrasna 





Kolberg je napisao/la:oprosti, nešto mi se pobrkalo da ih imaš

i stay dry do kože, slično mojim blueberry minky. samo da nisu raubane više od 4 mj.
Jedino kaj mi malo smeta je kaj su drukeri u dodiru s kožom

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.