. je da smo malo kasnije krenuli, ali nema veze. danas ima nastup, uskoro ide i na natjecanje... ocjene nema nikakve
.Sada je: 25 lip 2026, 00:31.
Moderator/ica: medo14
. je da smo malo kasnije krenuli, ali nema veze. danas ima nastup, uskoro ide i na natjecanje... ocjene nema nikakve
.





tako sam i lani sredinom prosinca dobila prvu, a onda za cas drugu, valjda dok se sjetila podijeliti
). Solfeggio inače voli i ne pada mu teško.
. Od ove godine ima i novu profesoricu iz violine pa joj i ona daje poticaja kroz zadaće.
. Sad je to zapustila, a nadam se da ju neće ponovo uhvatiti
iako debelo kasnimo jer nismo još sve obradili što je zacrtala do nove godine. Omeli je zimski praznici 
.
.



l. Ce na smotru violista u 5 mj i na glazbeni tj a z. Na gl tjedan .
A moram priznati da je dobro ovladala tehnikama podučavanja, ne znam jel to naučila u redovnoj školi i glazbenoj, koristi poticajne rečenice, pokušava nam na razne načine objasniti, ako ne znamo bodri nas. Baš joj leži podučavanje 


lastavica je napisao/la:Znači nitko od vas nema poduku, samo ja, izgleda da je unuka pobrala bakine gene![]()

sany je napisao/la:lastavica je napisao/la:Znači nitko od vas nema poduku, samo ja, izgleda da je unuka pobrala bakine gene![]()
nisi jedina, svaki put nas pita, a posebno gusta kad se stariji brat zezne![]()
i onda jos isprica profesorici, bas mi je rekla prosli put kad sam bila

još nije tako "intimna" s profesoricom
Ina
mogle bi se cure družiti 


Natrag na Školarci (i studenti)
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.