Od kolijevke pa do groba....khm...khm...je školsko doba.
15 ožu 2013, 20:29
ja sam vadila sva cetiri operacijski u bolnici dubrava. 10 dana po zubu lezanja al nis strasno. samo vadenje ne boli jer dobis lokalnu anesteziju a posle malo boli i nemres jest osim na slamku.
sad njemu praviti pametna a stručnjak je, možemo li još što napraviti ili zaista samo čekati?
bubidea od kad tvoj nosi trajni?
ovako mi smo kupili myobrace dok cekamo aparatic od hzzo jer nisam mogla samo cekat, imam curku koja je jako bila nesretna. zubi su se drasticno ispravili u manje od 5 mj. svakom preporucam tko moze platiti 300 eura. mi smo morali x 2. ali vrijedi svakog eura. fenomenalan je. nosi se samo nocu i 1 sat po danu. kog zanima mogu mu slike poslat od zubica prije i sada.
15 ožu 2013, 21:38
Pošalji meni slike. I mi ćemo ga uzeti.
16 ožu 2013, 02:03
prvi puta cujem za myobrace. sto je to i cemu sluzi?
16 ožu 2013, 12:49
Mi bili na kontrolu. Nakon nešto manje od tri miseca nošenja, popravilo se stanje znatno. Sa 12 mm razmaka između gornje i donje vilice, došli smo na 8. Sada drži usta zatvorena.
17 ožu 2013, 14:39
bravo mirbi
17 ožu 2013, 15:07
mirbi odlicno. pal poslala ti mailom.
22 ožu 2013, 13:16
Cure jel ide netko na stom faks ortodontu ? Kakav je tamo princip ?
22 ožu 2013, 13:23
Dobri andjeo je napisao/la:Cure jel ide netko na stom faks ortodontu ? Kakav je tamo princip ?
Ja sam bila s Leom na pregledu s cca 5 godina (kad je cuclala prst), tamo ti se sve radi u velikoj prostoriji, ima krpu stolaca, hrpu studenata - Lei se to nikako nije svidjelo, zato sam sad išla u Perkovčevu.
Za prvi pregled mislim da te naruče u roku od mjesec dana ako se dobro sjećam.
25 ožu 2013, 18:19
Dobri andjeo je napisao/la:Cure jel ide netko na stom faks ortodontu ? Kakav je tamo princip ?
I oni ti rade samo do 13 h svaki dan
25 ožu 2013, 20:56
Jel se narucuje il se samo dode ko u perkovcevu ?
25 ožu 2013, 21:54
Dobri andjeo je napisao/la:Jel se narucuje il se samo dode ko u perkovcevu ?
Napisala sam ti gore, naručuje se
24 tra 2013, 08:40
nadicab je napisao/la:sada sam zvala Perkovčevu - uputnica + ortopan, dođem i čekam, čekam, čekam ... pa tko me uzme

nadice znači ne moram nazvati i naručiti se nego samo dođem tamo?
i ideš zbilja tko te dopadne?
imate li neku preporuku ili se ne može birati?
24 tra 2013, 08:59
mislim da ako hoces odredjenog lijecnika, moras doci taj dan kad on ima ambulantu - tako je barem na drugom katu (kirurgija)
25 tra 2013, 19:19
nemozes birat, sestra odredi kad uzme knjizicu
koliko je lista cekanja za fiksni na faksu ?
10 svi 2013, 15:41
dobri andjeo,šta si odustala od moje ortodontice?
11 svi 2013, 16:47
nisam nisam. cekam kad cu u zg pa cu svuda.
11 svi 2013, 16:48
nisam nisam. cekam kad cu u zg pa cu svuda.
03 lip 2013, 12:52
ide li netko od vas/vasihih kod dr. Jerolimov u Perkovcevoj? dojmovi?
13 lip 2013, 17:08
Jel ide netko kod dr.Meštrović?
frendica mi je jako nezadovoljna s njom.
13 lip 2013, 19:48
breg je napisao/la:Jel ide netko kod dr.Meštrović?
frendica mi je jako nezadovoljna s njom.
ja sam bila jednom sa sinom na pregledu. užasno iskustvo! što drugo reći kad sam ravno sa stomatološkog odjurila s njim u perkovčevu.
općenito ne preporučujem fakultet, predugo se čeka.
jedno pitanjce. ima li tko za preporučiti dobrog i povoljnog ortodonta u zg za odrasle?
26 lip 2013, 16:16
evo naš update
danas bili na kontroli i dobili preporuku za damon system, umjesto vađenja 4 trajna zuba idemo na širenje čeljusti
http://damon.alpex-doo.com/zasto-damon/iako je skupo, zadovoljna sam što neće zube vaditi
a i na njen oblik lica, čeljusti ovo se čini kao idealno rješenje
ima li neko iskustva?
27 lip 2013, 12:57
Corazon a gdje ste to dobili ? Koliko kosta? To je fiksni aparatic?koliko god imate?
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.