DC shoes, s Ebaya.
Sada je: 24 lip 2026, 23:13.
Moderator/ica: medo14



Dudley je napisao/la:Dizem![]()
Na jesen Zbunki krece u skolu i malo sam pocela istrazivati kakve torbe i po kojoj cijeni...i proucila manje vise cijeli ovaj topic.
Ima kakvih novih saznanja, ima momentalno kakvih akcija, preporuke za online narucivanje?
Inace, malac je ekstra sitan pa bih neku koja nije preglomazna, iako ce najvjerojatnije u boravak pa nije da ce ju nesto nosati...i naravno mora biti super kul![]()


Dudley je napisao/la:Super izgleda, mom bi se HW motiv jako svidio![]()
U nekim NN u Zagrebu? Ima li i ovako sve u kompletu za kupiti?



bailey je napisao/la:Biramo LEGO torbe.![]()
Imamo ove, čekaju u ormaru (ubola ih na akciji u Intersparu).
http://www.dyadyadima.com/katalog/katalog-igrushek/neprodovolstvennye-tovary/tovary-dlja-detej/rjukzaki-sumki/lego/rjukzak-shkolnyj-lego-fabrika-geroev-13667
Stariji je imao LEGO Bionicle torbu i prva tri razreda je bila kao nova.



Barbi je napisao/la:Ako će dijete zaista nositi torbu svaka je preteška.![]()

) i meni je savrsen
Dobar je i njoj - nije tezak ali joj je ipak jos uvijek veliki, glomazan, veci od nje same
Racunam da ce od II razreda biti savrsen.VIPmama je napisao/la:Lego, da je pretežak? Jesi sigurna da ne te misliš?
Mislim, legove su lagane da ne mogu laganije bit



VIPmama je napisao/la:Lego, da je pretežak? Jesi sigurna da ne te misliš?
Mislim, legove su lagane da ne mogu laganije bit
(1,2kg)

titirlica je napisao/la:cure je li prerano tražiti torbu za prvašićamoj navalio već sada , uglavnom razmišljamo o lego torbi i malo sam kopala po netu i cijene su od 600-1000 kn e sad zanima me zna li netko koja je razlika između modela EXPLORER I EASY ?
I naravno gdje su najpovoljnije






sad mi se čini da sam kasni i krenula tražiti , nigdje nema nikakvih akcija , očito ste to vi sve pobrale u siječnju 

titirlica je napisao/la::lol sad mi se čini da sam kasni i krenula tražiti , nigdje nema nikakvih akcija , očito ste to vi sve pobrale u siječnju

na njegovih jedva 117 cm visine svaka mu je doduše ogromna ali ova mu baš dođe do pola guze . Čak su i Hamine koje su dosta robusne (po meni) ipak kraće , uglavnom sad smo u potrazi za Scout torbama čija je cijena
pa eto ako netko zna gdje se prodaju njihove torbe pomogao bi nam
na netu na žalost uopće ne nalazim tu marku . I naravno ako vidite gdje kakvu akciju





Uglavnom kao suzili smo izbor na taj Scout nano model međutim ja nigdje kod nas to ne nalazim .
titirlica je napisao/la:Cathy meni dodatni problem stvara i motiv , izuzetno je izbirljiv i ništa mu se ne sviđa .Herlitz smo isto gledali međutim on želi nikakve aute, traktore, kamione, policije, kauboje , spidermane i sl. a samo to se i nudi za dečkeOn bi neku strašnu, opasnu koja je cool
Jako mi je sužen izbor em zbog njegove perolake kategorije em zbog motiva , mislim da ću se propucat
Uglavnom kao suzili smo izbor na taj Scout nano model međutim ja nigdje kod nas to ne nalazim .


titirlica je napisao/la:ne , taj mu je prebebast

Ako netko zna tko drži Scout u Zg ili web shop svejedno mi je onda iz kojeg grada
Natrag na Školarci (i studenti)
Trenutno korisnika/ca: / i 27 gostiju.