Procitala sam tekst i odusevila se iskusnim razmisljanjima
http://www.jutarnji.hr/susan-greenfield--ipad-jos-ne-treba-dati-ucenicima-jer-moze-stetiti-razvoju-mozga/1127263/
Kako se vama cini?
Sada je: 24 lip 2026, 23:01.
Moderator/ica: medo14
- mogla bih potpisati autoričina razmišljanja

- i za 20kn za osiguranje dajemo ili uskraćujemo suglasnost) na roditeljskom raspravlja i roditelji trebaju dati pristanak. Ne znam tko bi me i kojim instrumentima natjerao da radi odustajanja sponzora u nekom eksperimentalnom programu na ikakav trošak pristanem
- škole imaju problema s realizacijom projekta voća u sve škole, dug je dug put do E nečega
, gadgetima su više okruženi u izvanškolskom okruženju, to galopira brže- Uzalud vam moderna oprema i moderne školske zgrade, to ne bi trebalo biti u fokusu. Ono što prije svega trebamo jesu motivirani učitelji i nastavnici, jer kako god da su dobri uvjeti u školi, ma kako škola bila sjajno opremljena, ako nemate učitelje koji kvalitetno pomažu razumjeti stvari, pobuđuju interes i maštu u djece, učitelje koji vjeruju u učenika, onda je učenje puno teže, a rezultati lošiji. No mi to uporno zanemarujemo.


Natrag na Školarci (i studenti)
Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.