mi smo kimona kupili odmah nakon prvih nekoliko treninga, jer se trenira U kimonu, ne u trenirkama. nasi treneri ne dozvoljavaju treniranje u bilo cemu drugome
moja K ima dva kimona, jedan za treninge drugi za natjecanja kojeg smo platili
kad dodje kriza, ovo je dobar nacin, razgovor s trenerom, a i doma...
mislim da je karate, opcenito te borilacke vjestine dobar nacin vjezbanja i tijela i uma


isto tako imaju i izbor sa ili bez čarapa, iako se preporučuje bosonog zbog klizanja... no, zahladilo je pa nitko nije bos
