Sada je: 24 lip 2026, 23:13.

gdje velika djeca 12+ slave rodjendane ?

Od kolijevke pa do groba....khm...khm...je školsko doba.

Moderator/ica: medo14

gdje velika djeca 12+ slave rodjendane ?

PostPostao/la MaminMacak » 22 sij 2014, 22:45

nas zanima za zg, ali sve ideje su dobrodosle
moja bi slavila doma ali se ne moze ograniciti na 10-12 djece pa to otpada
sad trazime nesto prigodno: malo sporta, wii-a, plesa, pjevanja ... dolazi u obzir

od igraonica klasicnih najblize tome sto zeli je tom tom club

http://www.tomtomklub.com/

ima li jos nesto?
pupoljcica 2002

etiketic 2009
Avatar
MaminMacak
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2447
Pridružen/a: 15 pro 2004, 18:40
Lokacija: Zagreb zapad

Re: gdje velika djeca 12+ slave rodjendane ?

PostPostao/la † Sanika » 22 sij 2014, 22:51

Ima ona igraonica En ten tini u Dubravi, baš za te velike http://www.ententini.hr/glavna.htm.

I kina. To je Paulinoj ekipi aktualno, kino pa doma. Bude ih cca da stanu u dva auta :mrgreen
Pauleta, 6.2.2003
Maksimović, 4.2.2009.
Avatar
† Sanika
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 4152
Pridružen/a: 16 kol 2002, 14:24
Lokacija: Zagreb

Re: gdje velika djeca 12+ slave rodjendane ?

PostPostao/la palunkica » 22 sij 2014, 23:33

Imaš paintball u Dubravi u Jadran filmu (slavila jedna curica iz razreda), mi smo slavili na laser tagu na Rotoru, kuglanje, kino, proslava doma, to se vrti kod nas. Nešto skuplja varijanta, za veće, ne znam je li još uvijek postoji je u Mihanovićevoj Sveigralište - imaju i plejku i wii i kokice i disko i koješta.
zvrkic 12/02
Avatar
palunkica
od opernballa do heavy metala
 
Postovi: 38150
Pridružen/a: 15 tra 2004, 11:55
Lokacija: Životinjska farma

Re: gdje velika djeca 12+ slave rodjendane ?

PostPostao/la TmamaKiN2 » 23 sij 2014, 09:31

moja je slavila doma. nudila joj kino, pizzu..., ali nista nije htjela, bas je inzistirala doma. bilo ih je do 10
BUDILICE I MARATONCI
skolarka K 10/2001
skolarac-maratonac N 07/2003
Avatar
TmamaKiN2
puna razumijevanja
 
Postovi: 8490
Pridružen/a: 23 stu 2004, 12:26
Lokacija: Tresnjevacka dotepenka

Re: gdje velika djeca 12+ slave rodjendane ?

PostPostao/la IINA » 23 sij 2014, 09:46

Kod moje je hit i svi naviše vole kuglanu u Areni.
------------------------------
Odluka da postanete roditelj, značajna je! Morate prihvatiti da će Vam srce zauvijek živjeti izvan tijela!
Avatar
IINA
Sveta krava
 
Postovi: 6923
Pridružen/a: 15 svi 2007, 14:45
Lokacija: mib

Re: gdje velika djeca 12+ slave rodjendane ?

PostPostao/la marsovka » 23 sij 2014, 09:50

Moj je bio u kuglani, ali sad najcesce idu u kino.

Od igraonica, ovo sta trazis (wii, ples, lakiranje noktica :mrgreen) ima u Jumpu:
http://klub-jump.hr/
Avatar
marsovka
celebrity
 
Postovi: 15920
Pridružen/a: 24 sij 2003, 14:14
Lokacija: ZG

Re: gdje velika djeca 12+ slave rodjendane ?

PostPostao/la medo14 » 23 sij 2014, 10:08

moji idu u kino i onda poslije doma na igranje, bude ih do 10 klinaca to mogu preživjeti

ali je bio na ročkasu koji je bio nešto takvo sportsko, aktivno za klince od 11 godina
penjanje na umjetnoj stijeni, bilo im je fora jer nisu do sad to imali
evo link
http://www.fothia.hr/zapad/umjetnastijena/
Avatar
medo14
kraljica tablica
 
Postovi: 10108
Pridružen/a: 28 lis 2001, 12:37

Re: gdje velika djeca 12+ slave rodjendane ?

PostPostao/la Hajdi » 23 sij 2014, 10:17

Naši su znali ići na badminton, ili na bowling.
Avatar
Hajdi
Sveta krava
 
Postovi: 12322
Pridružen/a: 07 kol 2002, 16:02

Re: gdje velika djeca 12+ slave rodjendane ?

PostPostao/la Barbi » 23 sij 2014, 10:48

Prošli vikend, doma, tulum bez roditelja. :mrgreen Njih osam, od 17 do 22h.
Ponavljaju neprestano da im je to najbolji tulum u životu.
We do not see the things as they are, we see the things as we are. :proljece
Avatar
Barbi
gospođa pukovnica
 
Postovi: 28729
Pridružen/a: 07 vel 2002, 12:29
Lokacija: Zg

Re: gdje velika djeca 12+ slave rodjendane ?

PostPostao/la MaminMacak » 02 vel 2014, 19:20

thanx cure na idejama. jos razmatramo :)

http://www.coregym.hr/laser-tag

palunkice, je li ovdje slavio? u podrumu u viti?

kakvi su dojmovi?
pupoljcica 2002

etiketic 2009
Avatar
MaminMacak
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2447
Pridružen/a: 15 pro 2004, 18:40
Lokacija: Zagreb zapad

Re: gdje velika djeca 12+ slave rodjendane ?

PostPostao/la Barbi » 02 vel 2014, 20:50

Evo, moj sin kaže da je tamo super.:)
We do not see the things as they are, we see the things as we are. :proljece
Avatar
Barbi
gospođa pukovnica
 
Postovi: 28729
Pridružen/a: 07 vel 2002, 12:29
Lokacija: Zg

Re: gdje velika djeca 12+ slave rodjendane ?

PostPostao/la palunkica » 02 vel 2014, 21:04

Da, slavio je i 10 i 11 rođendan tamo. Bilo je super. Samo, moraš paziti na broj djece, najbolje je kad ih je 12, to su dvije grupe po 6 i onda svi igraju cijelo vrijeme (sat i pol), jure dole po garaži, u nekom trentku im ugase svjetla, ma odlično.

Ako ih ima više (a bilo ih je kod nas prošle godine tri grupe), onda se jedna grupa uvijek dosađuje dok drugi igraju. Ukupno ih najviše može biti 18, tri grupe po 6.

Gore u kafiću si organiziraš tortu, jedini uvjet je da uzmeš njihovu cugu.

Platili smo 100 kuna po djetetu.
zvrkic 12/02
Avatar
palunkica
od opernballa do heavy metala
 
Postovi: 38150
Pridružen/a: 15 tra 2004, 11:55
Lokacija: Životinjska farma

Re: gdje velika djeca 12+ slave rodjendane ?

PostPostao/la lara72 » 02 vel 2014, 21:47

Znači nema problema za uzrast mlađi od 12 godina (tako piše na webu)?
Jel i curama bilo ok?
F. je slavio zadnja dva u kinu i Forthiji. Stjene su klincima bile super. Ove godine prijatelji iz razreda najviše slave doma i svi su oduševljeni takvim slavljem. Kino, kuglana a posebno igraonice su tako dosadneee. Da, jedino što mu se dopalo je proslava u Sokolu.
Pretpostavljam da i mene čeka proslava slijedećeg ročkasa doma (ili ako bude sreće u Sokolu). A sama pomisao da mi petnaestak klinaca juri po stanu izaziva :strah
lara72
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1435
Pridružen/a: 07 ožu 2003, 17:27
Lokacija: zagreb

Re: gdje velika djeca 12+ slave rodjendane ?

PostPostao/la malamaja » 02 vel 2014, 22:35

Barbi je napisao/la:Prošli vikend, doma, tulum bez roditelja. :mrgreen Njih osam, od 17 do 22h.
Ponavljaju neprestano da im je to najbolji tulum u životu.



:dada doma. njih dvadesetak, do 23 ...i nešto :mrgreen bili su super. tulum odličan...eh, bio je i tematski. noć vještica. :lol
inače, kuglane su in...samo što je meni ona u areni, too much glasna....ne čuješ niti sebe :roll
Give a man a fish and he will eat for a day; teach a man to fish and he will eat for a lifetime; give a man religion and he will die praying for a fish.
Avatar
malamaja
foreverjungfrau
 
Postovi: 5927
Pridružen/a: 09 svi 2001, 11:31
Lokacija: u oblacima

Re: gdje velika djeca 12+ slave rodjendane ?

PostPostao/la marsovka » 03 vel 2014, 10:06

Gore u kafiću si organiziraš tortu, jedini uvjet je da uzmeš njihovu cugu.

L je bio dva puta tamo na rodjendanu i oba puta su tortu jeli dolje - na bacvama :lol
Avatar
marsovka
celebrity
 
Postovi: 15920
Pridružen/a: 24 sij 2003, 14:14
Lokacija: ZG

Re: gdje velika djeca 12+ slave rodjendane ?

PostPostao/la MaminMacak » 05 vel 2014, 10:31

doma. njih dvadesetak, do 23


malamaja, zar je i njih 20 bilo samo doma?

ja bi ih jos do 10 mogla zamisliti u stanu, ali 20, to bi bio totalni dernek.

a sjecam se da sam ja u 5. ili 6. razredu imala tulume bez roditelja, i decki su bili i sentisi, a sad mi se to cini ajmeee :ajme
u 6. osnovne su nam cak dosli 3-4 godine stariji susjedi, srecom fini decki, ali iz sadasnje perspektive mi se to cini koma.

al mislim da nas ipak nije bilo 20, a kod moje H ispod 20 ne dolazi u obzir :)
pupoljcica 2002

etiketic 2009
Avatar
MaminMacak
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2447
Pridružen/a: 15 pro 2004, 18:40
Lokacija: Zagreb zapad

Re: gdje velika djeca 12+ slave rodjendane ?

PostPostao/la † Sanika » 05 vel 2014, 23:05

MaminMacak je napisao/la:
a sjecam se da sam ja u 5. ili 6. razredu imala tulume bez roditelja, i decki su bili i sentisi, a sad mi se to cini ajmeee :ajme


..i plesalo se te sentise na La Boum, Sophie Marceau, svi su dečki bili u nju zaljubljeni :lol

I meni se sad kad gledam Paulu i ekipu čini da su miljama daleko od takve zabave, bolje za nas :mrgreen

Inace, stvarno po gradu nedostaje rockas zabave za te velike :
Evo npr. Paula sad uskoro slavi u kinu, i nemas kamo nakon, osim doma. Branimir ima taj Mezzo Mezzo, bzvz. Arena, Avenue Mall nemaju nis.
Da bar Cirkus u Branimiru ima u tjednu nakon kina najam dvorane sat vremena ili sl.
Ovako, preostaje doma, a moram priznati da mi se to bas ne da :ajme
Njima treba prazna dvorana, muzika i disko kugla, grickalice i sokovi, i da su po mogucnosti bez stalnog nadzora :mrgreen
A to nikome da padne na pamet u blizini kina :conf
Pauleta, 6.2.2003
Maksimović, 4.2.2009.
Avatar
† Sanika
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 4152
Pridružen/a: 16 kol 2002, 14:24
Lokacija: Zagreb

Re: gdje velika djeca 12+ slave rodjendane ?

PostPostao/la MaminMacak » 06 vel 2014, 17:48

Nama kino uopce ne dolazi u obzir.
Kakav je to rodjendan da svatko sjedi u svojoj stolici i gleda film :ne

Mislim stvarno, dijete hoce akciju, a ne kino :)
Kakva dvorana sat vremena?

Ispod 3h uopce necemo razgovarat :)

Fothia je bila lani pa zato otpada, ali tak nesto joj je ok.
pupoljcica 2002

etiketic 2009
Avatar
MaminMacak
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2447
Pridružen/a: 15 pro 2004, 18:40
Lokacija: Zagreb zapad

Re: gdje velika djeca 12+ slave rodjendane ?

PostPostao/la malamaja » 06 vel 2014, 18:36

:dada zašto ?! bili su stvarno dobri, mislim koliko mogu biti dvanajstogodišnjaci :mrgreen :lol svi su slušali juniorku :salut ja sam došla samo kad su me zvali, 1x donesla pizzu 2x razrezati i podijeliti tortu :znoj čak su i pomeli za sobom konfete :lol
Give a man a fish and he will eat for a day; teach a man to fish and he will eat for a lifetime; give a man religion and he will die praying for a fish.
Avatar
malamaja
foreverjungfrau
 
Postovi: 5927
Pridružen/a: 09 svi 2001, 11:31
Lokacija: u oblacima


Natrag na Školarci (i studenti)

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 27 gostiju.

cron