Sada je: 24 lip 2026, 23:13.
Moderator/ica: medo14









Barbi je napisao/la:Prošli vikend, doma, tulum bez roditelja.Njih osam, od 17 do 22h.
Ponavljaju neprestano da im je to najbolji tulum u životu.
doma. njih dvadesetak, do 23 ...i nešto
Gore u kafiću si organiziraš tortu, jedini uvjet je da uzmeš njihovu cugu.

doma. njih dvadesetak, do 23


MaminMacak je napisao/la:a sjecam se da sam ja u 5. ili 6. razredu imala tulume bez roditelja, i decki su bili i sentisi, a sad mi se to cini ajmeee![]()






zašto ?! bili su stvarno dobri, mislim koliko mogu biti dvanajstogodišnjaci
svi su slušali juniorku
ja sam došla samo kad su me zvali, 1x donesla pizzu 2x razrezati i podijeliti tortu
čak su i pomeli za sobom konfete 
Natrag na Školarci (i studenti)
Trenutno korisnika/ca: / i 27 gostiju.