10 ožu 2014, 13:33
:
10 ožu 2014, 14:16
za prvi rođendan maloj princezi
10 ožu 2014, 14:32
10 ožu 2014, 15:02


10 ožu 2014, 16:02
moze ih netko smnajit? pliiiiz
10 ožu 2014, 16:04
10 ožu 2014, 16:13
Mala Bornica je napisao/la:Ajme kako fino izgleda.... koja je to torta? a i lijepa je, odlicno si se snasla:


10 ožu 2014, 21:55
super ti je ideja.
11 ožu 2014, 00:18
11 ožu 2014, 11:50
A doma tišina i mrak, svi spavaju.
11 ožu 2014, 13:47
vidjela sam jeMala Bornica je napisao/la:A sarenu tortu sam ja radila sa beze korama
i zato mi je i palo na pamet da skombiniram nju unutar ove bombonske
nisam vidjela ovo, odlično! idem pogledati
11 ožu 2014, 13:49
nevenera je napisao/la:vidjela sam jeMala Bornica je napisao/la:A sarenu tortu sam ja radila sa beze koramai zato mi je i palo na pamet da skombiniram nju unutar ove bombonske
balu -nisam vidjela ovo, odlično! idem pogledati
11 ožu 2014, 14:19
baš dobra ideja i ful je jednostavno za napraviti.
11 ožu 2014, 14:30
11 ožu 2014, 14:31
više nego ovo što sam ja mislila vani
11 ožu 2014, 14:39
11 ožu 2014, 16:03
11 ožu 2014, 18:21
11 ožu 2014, 20:47
. Vise taj dojam umjetnog smeta nego drugo.
12 ožu 2014, 00:15
nevenera je napisao/la:ne kužim
pa mislim ovu od naranči napraviti u boji da bude ukusno
12 ožu 2014, 08:52
12 ožu 2014, 09:32
ovo je isto kitkat okolo? koja je torta unutra?
12 ožu 2014, 09:50
Masha je napisao/la:Tamo super je!!!ovo je isto kitkat okolo? koja je torta unutra?