29 svi 2014, 12:14
29 svi 2014, 12:44
da, ako krene, nema ispisivanja tu skolsku godinu. bude 2 sata tjedno
29 svi 2014, 12:48
- o rasporedu i satnici.
) - jedino je razrednica za djecu koja su imala problema s hvatanjem redovnog gradiva uopće predložila roditeljima da razmisle bolje o tome, svima drugima je zapravo preporuka bila. Slično je sada s informatikom za slijedeću školsku godinu.
29 svi 2014, 12:50
29 svi 2014, 12:52
29 svi 2014, 12:55
29 svi 2014, 12:58
29 svi 2014, 12:59
medo14 je napisao/la:evo ti i stariji topic na temu izbornih predmeta u 4. razredu
viewtopic.php?f=53&t=58344
29 svi 2014, 13:06
29 svi 2014, 13:07
mama njonji je napisao/la:hvala!
ma najviše me brine to hoće li im jezik biti uklopljen u raspored ili ne, jer od iduće godine su prvi put u smjenama (sad je još boravak i jednosmjenska nastava) + vanškolske aktivnosti, ne znam kako će to sve skupa izgledati, i još ako je jezik u suprotnom turnusu
29 svi 2014, 13:09
29 svi 2014, 13:34

29 svi 2014, 13:41
29 svi 2014, 14:06
29 svi 2014, 14:13
29 svi 2014, 14:16
29 svi 2014, 14:21
Barbi je napisao/la:Matematičar u meni to jako dobro razumije i smatra izazovnim zadatkom za riješiti.
Nematematičari to odmah odbace i potraže rješenje u suprotnoj smjeni.
hm da.naš satničar je profa fizike pa pretpostavljam da mu matka nije problem no, naša škola je prakapacitirana. i radi na granici za 3. smjenu (ne noćnu
svi idu na sve
bez obzira na raspored. priča je da im ti predmeti popravljaju prosjek ....
) eh, onda krene masovno ispisivanje nakon godinu, dvije...šteta ....nama je izborni engleski
29 svi 2014, 14:25
29 svi 2014, 14:45
), ali cesto ima situacija koje nisu stvar izazova, nego prilagodbe željenog i moguceg.
29 svi 2014, 14:53
možete si misliti kak je to duboko dirnulo ekipu u školi
29 svi 2014, 15:02
) mi nije dobra opcija
)...
- da ni ne načmu programiranje, ako savladaju štosove korištenja koječega, bit će dobro i onima koji se neće time kao profesijom baviti.
29 svi 2014, 15:04
29 svi 2014, 15:10