Ja o kilama ne bi, moj je imao, čini mi se, 25 u trećem razredu
Sada je: 24 lip 2026, 23:03.
Moderator/ica: medo14
Pa to ti je to barbi, moja je u 5 imala 27 kila







jako sviđa!
.
;
.
.

)Duga je napisao/la:...
I ja bih, vrlo rado da se strpi, onda bih joj kupila ruksak za više razrede, ali toliko ga želi jer su već u drugom razredu klinci mahom krenuli s ruksacima (valjda im torbe, najednom, prebebaste). O tome kako izgleda veliki ruksak na njima neću ni pisati. Ajd' oni koji su 40-tak kg, ali ova moja.
Ako ne nađem neki ruksak koji bi bio koliko-toliko po njezinoj mjeri...
Volvo:
možda je (postojeća) torba još bolja opcija (za leđa)
Bolja je, to sigurno...i kao nova je(šta vrijedi
).
.Natrag na Školarci (i studenti)
Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.