M. ima alergiju na polen, curi mu nos, peku ga oci, bas ga je stislo ove godine.
Dajemo mu antihistaminik po preporuci pedijatrice (Claritine).
Ono sto nam je problem je da je on jako aktivno dete i voli biti napolju, vozi bicikl, juri za loptom... Poslednjih par dana vidim da tesko dise kad dodje iz skole (jer su skoro svaki dan napolju), ali nikako ne prihvata da mora biti unutra zbog alergije ni u skoli, ni u slobodno vreme.
Kako resavate to sa vasim malim alergicarima?







