Postao/la Mrđi » 01 lip 2015, 17:15
Da ispirala sam, cak i malo fizioloskom, pa je plakao sto mi se cinilo jako dobro. sad vec moze otorit okice. Neznam dal da idem na hitnu.... povremeno ga valjda zapeče pa plače
Samo se srcem dobro vidi, bitno je očima nevidljivo. (Mali Princ)