Sada je: 24 lip 2026, 14:17.

dijete poprskalo parfemom

Sve o zdravlju, bolestima i preventivi.

dijete poprskalo parfemom

PostPostao/la Mrđi » 01 lip 2015, 16:44

Što raditi u tom slučaju? otvorio je bočicu i stisnuo i naravno sebi u oči.
Samo se srcem dobro vidi, bitno je očima nevidljivo. (Mali Princ)
Avatar
Mrđi
mami me el Camino
 
Postovi: 5995
Pridružen/a: 04 tra 2005, 15:29
Lokacija: s pogledom u nebo

Re: dijete poprskalo parfemom

PostPostao/la mamamana » 01 lip 2015, 16:48

Jeste isprali sa vodom? Ako peče i ne može otvoriti okice, svakak bi bilo dobro da odete doktoru da pogleda i kaže svoje mišljenje. Kod nas se isto zna zalomiti slična nezgoda, ali sve prođe kada isperem sa puunoo obične vode!
mamamana
Žena FANATIKA Abbe i majka princa Georga
 
Postovi: 399
Pridružen/a: 15 stu 2014, 13:43
Lokacija: Zagreb

Re: dijete poprskalo parfemom

PostPostao/la Mrđi » 01 lip 2015, 17:15

Da ispirala sam, cak i malo fizioloskom, pa je plakao sto mi se cinilo jako dobro. sad vec moze otorit okice. Neznam dal da idem na hitnu.... povremeno ga valjda zapeče pa plače
Samo se srcem dobro vidi, bitno je očima nevidljivo. (Mali Princ)
Avatar
Mrđi
mami me el Camino
 
Postovi: 5995
Pridružen/a: 04 tra 2005, 15:29
Lokacija: s pogledom u nebo

Re: dijete poprskalo parfemom

PostPostao/la alexandra » 01 lip 2015, 18:42

peče ga alkohol iz parfema. trebala si obilno ispirat s fiziološkom, manje bi peklo.
ja ne bi išla doktoru, osim u slučaju da je oko i sutra crveno ili naoteke, mada mislim da ne bi trebalo.
ako treba, pišam crveno
Avatar
alexandra
idealni svjedok
 
Postovi: 12085
Pridružen/a: 26 srp 2002, 10:59

Re: dijete poprskalo parfemom

PostPostao/la Liv Tyler » 01 lip 2015, 22:47

Mi smo isli u oftalmologa na ispiranje jer osjecaj pecenja i boli, crvenilo i trljanje istih nije prolazio. Usput su joj i provjerili oke na onaj aparat. Sve bilo ok. Samo je vidila u duginim bojama neko vrijeme.
Avatar
Liv Tyler
idoiti popitu
 
Postovi: 14215
Pridružen/a: 08 pro 2009, 15:08

Re: dijete poprskalo parfemom

PostPostao/la Mrđi » 02 lip 2015, 14:34

Nismo isli na kraju u dr, no zvala sam i kaze ako ujutro bude krmeljav to je ok, samo ako bude islo dosta gnoja i crvenilo onda doći. Izgleda da cemo proc samo s lekcijom da se parfemi ne diraju ;)
Samo se srcem dobro vidi, bitno je očima nevidljivo. (Mali Princ)
Avatar
Mrđi
mami me el Camino
 
Postovi: 5995
Pridružen/a: 04 tra 2005, 15:29
Lokacija: s pogledom u nebo


Natrag na Bubini sam!

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.