Slične vas (prosjeci mahom) brige muče, osmašima na kraju slijedi odabir pa škicnite i na srednjoškoloce
Svima lijep školski početak

Sada je: 24 lip 2026, 23:07.
Moderator/ica: medo14


stvarno kad prije.


medo14 je napisao/la:evo i moj sedmaš je ovdje
baš mi to zvuči već puno - 7. razred
obzirom da ima stariju sestru koja je prije 2 godine bila sedmašica, znam što me čeka, koji su profesori iz ovih novih predmeta, znam sve cake tko što traži i očekuje![]()
ja sam spremna za školski ritam, ovaj moj sedmaš nije, ne znam da li je uopće olovku uzeo u ruke od kad je škola završila
.
nije mu bilo drago, pogotovo kad je shvatio da je sve zaboravio. 
Živim u prošlosti.


Ina66 je napisao/la:škorpi, a baš
uostalom i ti ćeš skoro tako


Berta je napisao/la:Osmas za sada razmislja samo o maturalcu, mislim da ga gradivo bas ne zanima.


najvise mi je panika od uskladivanja s treninzima i glazbenom
skola me ne brine toliko
dizanje takoder jer se i sad 50% dizu ranije






Natrag na Školarci (i studenti)
Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.