Petaši hrabro naprijed, šestaši će vam potvrditi da se sve da preživjeti
Svima lijep školski početak

Sada je: 25 lip 2026, 00:35.
Moderator/ica: medo14














kome treba geografija
O ucenju jos ne prica.
a nama punooo čeličnih živaca da izguramo svi zajedno još jednu školsku godinu


U četvrtak imamo roditeljski. Brojčano stanje - jedna djevojčica otišla, druga došla (ima slično ime kao moja pa joj je odmah postala simpatična
i rekla je da je uvijek neko za nove bio zadužen za dobrodošlicu pa da će pitati može li ona biti welcoming committee 



, kaže da mu je malo drago što je počela škola, a malo mu nije drago
.
Natrag na Školarci (i studenti)
Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.