Naši ipak u štrajku, i sutra nema škole.
N je dobila lektiru odmah, Šegrta Hlapića. Ona uvijek iz školske knjižnice donese.
Sreca najveca je napisao/la:kod nas ima dosta izleta/izvanucionicke nastave. Bar jednom mjesecno.
Ponovit ću opet, zavidim na ovome, baš vam je zabavno.
Naši imaju tjelesni uglavnom vani (dvoranu vide tek par puta zimi) i svaki put graničara igraju.



Edit: ne, nije to Klović) Knjige uglavnom dobiju u školi. Pri tom se pazi da nemaju istu lektiru kao druga dva četvrta razreda, zato ima dovoljno knjiga.





pa imaju zamjenu, tj. 2 učiteljice se izmjenjuju i obje će ih voditi gore.



i iz njenog i iz paralelnih razreda. 