svakako podrzavam vece place u obrazovanju, to je baza svega dalje

i slazem se uglavnom sa svim recenim prije.
ono s cime se ne slazem da se rezultati strajka lome na djeci
kod nas u skoli je situacija preslikana 'rvacka

totalni kaos i nebuloza. nit imaju skolu, nit nemaju, nit imaju zamjenu...
evo, jutros kao, tko nije dosao dobit ce ili je dobio neopravdani sat (tjelesni i matematika, a pazi vamo, tjelesni nisu uopce imali, a matematiku im je drzala prof.iz tjelesnog i kartali su

). eh, ali tko nije dosao, neopravdani sat. fiziku isto tako nisu imali, ali nitko nije niti bio, morali su sami sjediti u razredu i biti tiho.
gledala sam, neke su skole na webu objavile jel ima nastave, nema, po kojem rasporedu, neke nisu. jedni prof.pricaju jedno, drugi drugo

mislim, ok, ne strajkaju djeca, strajkaju profesori, ali sve se ipak lomi preko djece.