Sada je: 24 lip 2026, 23:01.
Moderator/ica: medo14



Njoj još ne treba a on se ionako šverca. :o

to je ocito neka siva zona ove godine.






Adorabla je napisao/la:Od kud ti to Cathy da vrijedi? Ne kuzim kako vrijedi za srednju; automatizmom ovako kako Barbi opisuje ili uz neki poseban zahtjev? Kako je moguće da sam jučer kupila u Zetu, na šalteru, pokaz za stariju i da mi to nitko nije rekao niti prokomentirao? Ona putuje više od 10 km do škole, znači zračna linija nije ispod 8 sigurno.
Vidim da ću morati direktno u Zet na šalter jer neću plaćati porez na budale.





Nana1971 je napisao/la:ja još nisam pa čekam obavijest

izgubila sam 2400 kuna jer to škole nisu napravile na vrijemeZnači da je meni ZET naplatio nešto što mi nije trebao naplatitit? Tko ima pravo na besplatan prijevoz?
Ja sam ludara njima kupila pokaze a mogle su besplatno putovati


Natrag na Školarci (i studenti)
Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.