Sada je: 24 lip 2026, 23:13.
Moderator/ica: medo14





Kad je ispita nastavnica dobije 2.
osim ako su kriteriji ranijih učitelja bili malo labaviji
), treba pokušati djetetu pomoći naći načine kako najbolje učiti (samo), nije loše za pogledati nešto poput ovog: https://riznicazlatnihideja.wordpress.c ... i-pametno/

) - tko što i koliko i kada traži. Svladat će oni to - velim iz pozicije mame šestaša 



Kod nas izgleda 5. razred bio laksi nego 6., ove godine dosta traljavo krenulo

sandram je napisao/la:Kod nas izgleda 5. razred bio laksi nego 6., ove godine dosta traljavo krenulo
isto ovako


jer ona trosi vrijeme na 4-5 osoba a mora ucit. A njima se ne da pisat zadacu!
imam takav dojam...


Tinica nije dovoljno los da bi mu Bandic platio

Njemu je to sve novo jer je odlikaš i boli ga svaka dobivena četvorka. Za sada ne stišćem i puštam da vidim kada će se i hoće li se dovesti u red. Ako budu potrebne moje intervencije prva će biti zabrana minecrafta. 


a mamama puno strpljenja i živacaaaaaaaaaaa 



Natrag na Školarci (i studenti)
Trenutno korisnika/ca: / i 27 gostiju.