Sada je: 24 lip 2026, 08:41.
nekako mi je zgodnije. i preglednije je
meni baš odgovara onaj jaki okus raštike, baš mi je fini...i miris. izgleda da me lupaju neki hormoni


jer utjehe nema u kruhu
) i neka salata...




Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.