25 stu 2015, 21:22






25 stu 2015, 22:56
25 stu 2015, 23:11
stol ali sam prošli tjedan u ilici kod pivovare u tkt dućanu (tvornica tekstila trgovišće
ona slavi a ja samo asistiram
26 stu 2015, 09:12
26 stu 2015, 09:30
a osim recepata, možemo nabaciti i neke ideje vezane za dekoraciju blagdanskog stola
26 stu 2015, 09:35
26 stu 2015, 09:52
leptir422 je napisao/la:Ilica kod pivovare? Možeš mi malo objasniti di je to?.......
Ja već pjevušim pjesmice na dnevnoj bazi......
![]()
26 stu 2015, 10:16
26 stu 2015, 10:30
Ponavljam za praznike.
26 stu 2015, 10:38
26 stu 2015, 10:55




26 stu 2015, 10:57
pulse je napisao/la:Sole, samo da ti kažem da sam prošli vikend za probu napravila tvoj stollen sa bloga i oduševila se (kao uostalom i svakim tvojim receptom kojeg sam do sad isprobala).Ponavljam za praznike.
26 stu 2015, 11:44
kakva divno!



26 stu 2015, 11:48
)...
26 stu 2015, 11:49
tamno zeleni, tamno crveni i ljubičasti
ove godine ćemo im dodat nešto svjetlucavo da ih malo posvečanimo za božić! a poslije ih skidamo jer krećimo i taj dio kuće napokon!26 stu 2015, 12:01
26 stu 2015, 12:18
26 stu 2015, 12:18
26 stu 2015, 12:23
. To cu valjda za vikend
26 stu 2015, 12:38
26 stu 2015, 12:39
26 stu 2015, 12:47

, dakle peru se prozori
i miču se igračke
26 stu 2015, 13:15
TanjaMT je napisao/la:Ja sam cetiri tjedna prije blagdana uvijek prepuna planova. Onda kad dodje stani-pani, stavim u omjer trud i zahebanciju sa brzinom nestajanja produkta i razum prevlada
moram te potpisati u potpunosti se nalazim u ovome
26 stu 2015, 13:33

26 stu 2015, 14:32
napravim pravi
) i staviti samo lampice ii đinđe i božić može početi. već drugu godinu ga pokušavam instalirali ali je takav otpor da smo barem tjedan dana posvađane
. ove godine je nakanila s tatom drugi tjedan otići po bor ne bi li me preduhitrila.
26 stu 2015, 15:07

Mama i tete se pobrinu za ostalo i uvijek bude tako da ne znas sto bi jeo i probao. Ipak, od svega toga mi je najvaznija ekipa, moja munjena obitelj, klinci ludi od slatkisa i poklona, puno smijeha, tracanja neprisutnih clanova obitelji i izlezavanje jedni pored drugih do besvjesti.
26 stu 2015, 15:14
26 stu 2015, 15:55
Tinica je napisao/la:Meni iskreno Badnja večer bude nekako toplija nego sam Božić![]()
baš tako i meni... Badnjak i Stara godina su mi nešto posebno
a isto tako petak mi je uvijek draži i posebniji od samog vikenda (o nedilji da ne pričam
)
26 stu 2015, 15:59
26 stu 2015, 16:05