Sada je: 24 lip 2026, 12:34.
Moderator/ica: Hajdi
jedini put kad je bilo bolje jest kad smo bili vani od 17-19



a ja se nadala da će iz dana u dan biti sve bolje...





olja2208 je napisao/la:također dugo se nisam usudila napisati da je proslo, ali je, je
ali evo, već 4-5 dana stvarno se čini da je ok. 
ona mi zaspe oko 21-22h, a plakanje, grinta, nasisavanje, bljuckanje, povracanje i ostale radosti traju uru-uru ipo. Kako kad. Nekad i manje. Ali bas je drama nekako. Inače je super po danu
ovako sad s odmakom, mogu reći da je velika prekretnica bila s negdje tri i pol mjeseca i polako polako je sve išlo na bolje iako i sad drugi dio dana zahtijeva više pažnje, ali je neusporedivo s onim prije 

rusulica je napisao/la:jel moguće da se prejede pa se zato ne može smirit? tako je meni rekao jedan doktor za sličnu situaciju s laurom
pero zdero 

nevenera je napisao/la:većinom sam čitala ako je nervoza oko spavanja to znači da se nije dovoljno rano stavilo dijete leć, treba uhvatit prve singale
Cluster feeding often coincides with your baby’s fussy time. Baby will nurse a few minutes, pull off, fuss/cry, nurse a few minutes, pull off, fuss/cry… on and on… for hours. This can be VERY frustrating, and mom starts wondering if baby is getting enough milk, if something she is eatingis bothering baby, if EVERYTHING she is doing is bothering baby… It can really ruin your confidence, particularly if there is someone else around asking the same questions (your mother, your husband, your mother-in-law).
This behavior is NORMAL! It has nothing to do with your breastmilk or your mothering. If baby is happy the rest of the day, and baby doesn’t seem to be in pain (as with colic) during the fussy time – just keep trying to soothe your baby and don’t beat yourself up about the cause. Let baby nurse as long and as often as he will. Recruit dad (or another helper) to bring you food/drink and fetch things (book/remote/phone/etc.) while you are nursing and holding baby.
ne traje dugo kao kod damjana, većinom 2h.


a i "ubije" buku koju rade dečki
i kod nas nacicavanje pa bljuvanje, pa štucanje pa opet smirivanje sa cicom, i tako u krug do 23,30...ajde nekad zna bit i 22,30
duda baš i ne pali iako se preko dana lijepo umiri uz dudu i zaspe. sa starijim nismo imali tih problema, a sad bome nisam proučavala literaturu, nisam mislila da je to nešto generalno, pokušavala sam si skužit dijete....






Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.