Bea mbrat je zavrsio trogodisnju trgovacku, uzasan je bio u os. Nakon trogodisnje trgovackezavrsio je izvanredno 4 razred komercijalne, upisao ekonomiju u manjem gradu, nakon druge godine prebacio se u rijeku( bila je rijecka ispostava faksa) , zavrsio ekonomiju, magistrirao i sad je pri kraju s doktoratom i danas je izuzetno uspjesan biznismen
A vi ste jos u zg gdje sve to moze i bez troskova kojesu moji imali odradit , dakle no sikiriki

mozda mu je samo put drugaciji
Gledaj da upise skolu iz koje ce moci upisat ak ce htjet i 4 razred, pa i maturu i faks ako bude volje , ak ne bu volje bolje i trogodisnja nek gimnazija pa poslije nje nista , lakse ce bar posao naci
