sutra curice pate da nemaju guzu
pusti kako joj stoji, dobit će komplekse
danas prvi put da je spavao u vrtiću
i zaspao je
bez pol frke
Sada je: 24 lip 2026, 15:40.
Moderatori/ce: latica, snowwhite







))




.Ona obozava boje u svim oblicima.
.

suncica77 je napisao/la:Šteta sto je topic malo zamro
Da barem vise stavljaju , ali dobro nadjem i na Google svasta
Tako da se još ovaj tjedan švercam na poslu pa ga skupim oko 2.
Sad ćemo vidjeti sutra što dr kaže i što nam je činiti.

Doduse u privatni,jer ja nemam potvrdu da radim kad ne radim.
.




Da pojasnim, J. voli stati na vagu da provjeri kako ima preko 20 kg (20,5 preciznije) jer je on zabrijao kako do prvog razreda mora imati 20 kg. Nemam pojma zašto. Pa je sad sretan jer ide u školu i ima više od 20. A D. ga u svemu kopira, pa se i on važe i broji "nula, nula, dva, tri".
Dok sam skužila jedna novčanica ostala bez ruba
I drugi dan ga uhvatim sa škarama u rukama kako prekapa istu ladicu i traži kovertu s lovom 

zara01 je napisao/la:A kad ste već načele temu plastelina, bojanja i škarica... D. voli plastelin, ali voli ga jedino trgati u sitne komadiće i bacati po podu...
Ubijem se sakupljajući poslije te mrve
Baš smo se jučer na Rebru mjerili. Naručili su nas za dva tjedna ujutro u dnevnu bolnicu na provokacijski test na mlijeko. Trebam ga dovest polu gladnog i opremit se jogurtom, mliječnim namazom i inim mlijekarijama. E, samo da to prođemo i zatvorimo tu priču.

Cak malo manje kg i oko 92cm.

Mace ne dira.

Natrag na Od prvih koraka do prvog razreda
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.