Sada je: 24 lip 2026, 23:03.
Moderator/ica: medo14
Mala Bornica je napisao/la:kod mog E. je sport otpao jer su se poklapali termini. a nemamo bas neki izbor sportova.
do 6. razreda je isao i na jedno i na drugo.
Krumpirić je napisao/la:Može 3X tjedno ići na sport po sat i ovako. Jer tri puta tjedno po sat u nekim godinama viših razreda OŠ nije treniranje nego rekreativno bavljenje sportom. A to bome stignu i uz glazbenu.
ne zbog nedostatka vremena.malamaja je napisao/la:kod nas se ne ide na sport zbog lijenostine zbog nedostatka vremena.
malamaja je napisao/la:kod nas se ne ide na sport zbog lijenostine zbog nedostatka vremena.
(tko bi ga ikako drugačije nagovorio na kretanje) Treninzi se preskaču kada se preklapaju s glazbenom (1-2 puta tjedno)
ali sad treba ostati uporna i redovita.Krumpirić je napisao/la:Mala Bornica je napisao/la:kod mog E. je sport otpao jer su se poklapali termini. a nemamo bas neki izbor sportova.
do 6. razreda je isao i na jedno i na drugo.[/quote







Natrag na Školarci (i studenti)
Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.