
Sada je: 24 lip 2026, 23:06.
Moderator/ica: medo14





)
zasad je preeepuuuna pozitivnih dojmova 



Kaze da jedva ceka praznike...
.



.leptir422 je napisao/la:godine pa je barem djelomično upoznata s njegovom disleksijom/disgrafijom.




mazilica je napisao/la:.
Kaze da jedva ceka praznike...
ovaj slučaj je šesti razred






Barbi je napisao/la:
Sve profesori zasad su joj super osim razrednika iz glazbenog koji "se samo dere".





Crazy Daisy je napisao/la:prednost pri zapošljavanju imaju stariji i neraspodjeljeni. to je uglavnom tako.
kod nas garnitura ista, zadovoljni smo svima. geografija je malko posebnija, no to isto dobro dođe kao životna škola




Natrag na Školarci (i studenti)
Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.