Sada je: 24 lip 2026, 23:07.
Moderator/ica: medo14

. A možda se i varam.

Mogli bi ih Barbi zajedno poslati



Buhtlica je napisao/la:Ima li netko već iskustva s tim Grazom?
I kako se prijavljuje stupanj? Imaju neko testiranje?
) ona je čini mi se osmi razred. nećak je bio sam. sobe su fakat super. ogromne, svatko ima svoj odvojeni dio za rad i spavanje...
onak kad nisu na nastavi. na nastavi i na zadanim aktivnostimaje strogo njemački.
a da ne spominjem da se prijavila na državno
naravno, nije se pripremala 
dva jezika izvan škole su malo preveč...mislim, naporno i nema potrebe. ovo za dva tjedna vani, pod praznicima... je skroz ok. s time da su oni fakat upoznali Graz u ta dva tjedna i samostalno se kretali po centru...malo u šoping malo u razgledavanje. i da, navečer su obično imali društvene igre i druženje. spavanac oko 22-23.
Natrag na Školarci (i studenti)
Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.