Duga je napisao/la:Raspored im nije baš neki, tri dana po 6h, neki imaju 8h, jedan dan 3h, pa neki sati u suprotnoj smjeni...nije dovoljno što su s gradivom preopterećeni. Ja moram voziti na aktivnosti, čekati i baš me umara to sve, a nije ni krenulo.
Ipak je došlo do izmjena, imat će 7 sati jedan dan (ne 8) i drugi 4h (ne 3) i neće morati dolaziti u suprotnu smjenu (ajd' super).
Inicijalni su danas i sutra, o cijepljenju ništa ne znam.

(ono, dvije zaključne na polugodištima, pa iz njih zaključna godišnja, što i nije ok
ili nešto treće - da se, ipak, gledaju sve ocjene kroz godinu, a polugodište bude samo presjek stanja ).
.
moje ga recimo nikada nisu trazile niti koristile nego su si radile svoje "memente"
