Postao/la Nana1971 » 17 ožu 2006, 16:54
Ja sam tu bozu znala u slasticarnicama dobiti umjesto limunade, meni je bila bljak. Sori, drustvo iz Sarajeva, mozda je vasa bolja od banjalucke <
> imala mi je okus ko sirutka, bar sam ja zamisljala da je sirutka takva (nisam probala nikad) <
><
>edit: mojdjecak, sto je tarhana? prvo sam pomislila na vrhnje, a opet moji bosanci vrhnje zovu pavlakom !? Zvoncica 1997.<i>Edited by: Nana1971 at: 17/3/06 15:57<
></i>
Zemlja je smrtnim sjemenom posijana Ali smrt nije kraj Jer smrti zapravo i nema
I nema kraja Smrću je samo obasjana Staza uspona od gnijezda do zvijezda. Mak Dizdar