Sada je: 24 lip 2026, 18:25.
Moderator/ica: direktorica svemira











sad koliko je to ozbiljno ja nisam svatila znam samo da je nakon poroda poremetilo cijelu krvnu sliku i u rodilištu su mi radili sve pretrage.

) 




, Nemam pojma, meni na nalazu od UZV-a pise :"žucnjak gotovo u cijelosti ispunjen konkrementima i muljem", i nemam pojma kak bi se to drukcije rijesilo nego operacijom. Sad sam imala upalu gusterace, amilaze su mi bile 15000, a normalno je do cca 400. 





pinky je napisao/la:u zadnje vrijeme me bas boli desno - jetra, zuc, sta li je.
kakve pretrage trebam napraviti, pomagajte...
lilly777 je napisao/la:Sad sam imala upalu gusterace, amilaze su mi bile 15000, a normalno je do cca 400.





Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.