mmm3m je napisao/la:Luku i Vas ceka jos jako puno uspona i padova,jer put nedonoscka nije lagan(bez obzira na srecan kraj)
Apsolutno se slažem.

Sada je: 24 lip 2026, 15:24.
Moderator/ica: nadicab
mmm3m je napisao/la:Luku i Vas ceka jos jako puno uspona i padova,jer put nedonoscka nije lagan(bez obzira na srecan kraj)


i pričaš o vremenu, a pravi prijatelji će bit upućeni u sve ono što te muči 





, a mami 
super vijest, odlično je dobio na kilaži
ja zaboravil na Poljetne bebe topik
)
srca i :bye svima


mali vrag je napisao/la:Evo mene nakon nekog vremena...
Za sada je stanje odlično.
Mislim da će sve to sjest n svoje, a i Božić je blizu...![]()


poput flatrate veze, pa da se češće čitamo.

to su stvarno savršene vijesti




)
za samostalno disanje 


)
srca
nadam se da će uskoro i to promijeniti 

a onda neka ga presele u 4. 


i javi kad saznaš novosti 






Stalno si čupa cijev, pa jedno vrijeme diše samostalno, pa ga opet vraćaju na respirator... Pojavila mu se sjena na desnom plučnom krilu, kažu da se nakupilo sluzi i tekućine, ali da će se očistiti... S obzirom da Luka i PP stalno prepisuju jedan od drugog.... PP je imao nalaz očiju čist, ali se na zadnjem pregledu dr-u nešto učinilo pa za 4 dana pregled treba ponoviti... 

. Uglavnom, ono što radim zadnja dva mjeseca: sjesti i čekati i moliti Boga da sve bude ok.




Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.