
Sada je: 24 lip 2026, 11:35.




,prekrasan je i anđeo i torta!
vidiš da se i tebi pod blicom fotića malo sjaji ticino
inače je mat


Madir je napisao/la:u najlonsku vrećicu, pa u plastičnu kutiju sa poklopcem


pa u frizider/hladnjak...tako moze stajati do 6 mjeseci




treba isprobati,al za početak ću ga staviti u ostavu,mada bi mogla jedan komad manji staviti u hladnjak pa da vidim!






Ima na colinarki , vidim na druge forume, da je taj dobar.Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 0 gostiju.