
već ste pisale ,ali sam zaboravila
i kako se uopće napravi ovčica,daj neki link ,molim te

Sada je: 24 lip 2026, 10:12.




odlicno!!! preslatka je

bakrena boja u gelu ,gdje si kupila?
ma, i nije nešto dobro prošao, mm je imao saobraćajku kad se je vraćao s bundeka (jer nas je kiša otjerala)LTL je napisao/la:boysmama,kako je prošao ročkas,je idržao buttercream na jogobelli,nije procurilo na ticino?
ali, ništa strašno... inače, torta se super održala, ticino uopće nije bio tvrd nego se je lijepo rezao, čak je bio i ukusan, onako kao oni bomboni od spužve... ali nije nam se nešto slavilo ni jelo, a i L je sve to skupa osjetio i cijeli je dan prokmeljio...
nadam se da tm dobro!



bakanalija svih vrsta,od ribe preko mesa do egzotike


neusporedivo




super izgleda 







Nikako da sjednem i da se pozabavim malo vise figuricama. Uvijek mi ispadnu nekako tupasto. Ovaj tvoj konjic bas moze posluziti za one torte "my little pony" 
















ticinom, tj. kad ga sami pravite koliko ga bude? 1 kg? ja sam prošli put kupila, al sad ću praviti...




imamo još jednu profićku, svaka časttratinčica1711 je napisao/la:Irena- može recept one čokoladne tortice s jagodama?? Čini mi se da je jurić bio u pitanju.. tnx
, moramo usavršiti bubamare, ali ispala je ok...zadovoljne smo


Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.