Sada je: 25 lip 2026, 04:35.
Moderator/ica: medo14

Djeca mlađa od 8 godina mogu se upisati u početnički razred u kojem će kroz nastavu solfeggia naučiti osnove teorije glazbe, pjevanje, te upoznati glazbala, što će im olakšati izbor pri upisu u redovni program škole. Za upis u početnički razred također je potrebno položiti audiciju.

am, ali moja je završila drugi osnovne kao i još neki klinci ovdje spominjani. o tom uzrastu govorim
i zato mi nije jasno da su takve razlike od škole do škole


Mala Bornica je napisao/la:moja kcer je isla privatno na sviranje proslu skolsku godinu, i radili su po brojevima... ispada totalno krivo...
. dapace, osobno i ne mogu reci da li je nesto krivo ili pravo kad nisam strucna na tom polju



pa ima zena klavir i hoce svirat, i nema tu cekaj, hoce svirat sada a ne za godinu dana




reci mu da ces kupiti violinu kad prestane rasti 



.
)
.

Debelih kajdanki s tvrdim i mekim koricama ima kod nas u NN. Bilo je A4 i B5 formata.

i super je (čak je i našoj muškoj djevici super
.
- sva sreća što u petak već imamo sat s profesoricom.

Natrag na Školarci (i studenti)
Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.