izgleda jako njami, koja je to torta?Sada je: 24 lip 2026, 11:36.
izgleda jako njami, koja je to torta?









Madir je napisao/la:ajde ga stavi , izgleda mi '' čvrsta'', a takva mi baš treba.
u potrazi sam za rec.


Madir je napisao/la::shock
di ti je nestao post?





da, to je zapravo telence 
).


olja je napisao/la::lol da, to je zapravo telence
Madir, mene pitas za recept? Ako mene pitas:
torta "Kravica" je po receptu za Sladoled tortu (recept je ovdje negdje pri sredini stranice), a "Morski svijet" je po Micinom receptu za Snickers sa ovog topica.
Fondan je onaj homemade, s glicerinom (prvi put sam ga sad radila i znam da cu ga sigurno opet raditi).
A ako nisi mene pitala, onda nema veze








b
Post 21,6
Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.