.... a girica nema ni godinu.....Sada je: 24 lip 2026, 11:07.
Moderatori/ce: latica, Crazy Daisy
.... a girica nema ni godinu.....









TinkiVinki je napisao/la:Ja sam uzela Kiddy Guardian Pro (I-II-III) odmah nakon jajeta i odlična je i u upotrebi i po testovima.




pa se javim.

A kad se uhodaš, vjerujem da je i isofix isto lako začas promijeniti.
istina nisam napisala...

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.