Sada je: 24 lip 2026, 10:11.

ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

Moderatori/ce: Hope77, mrava

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la kiki i lara » 12 stu 2012, 16:43

liv ne znam kako bi to izvela jer sam vrlo rijetko u ovoj njegovoj pozi :hahaha :hahaha :hahaha .....al nebi bilo loše za promjenu :nata :nata
Avatar
kiki i lara
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 571
Pridružen/a: 13 ožu 2010, 17:51
Lokacija: ......

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la Liv Tyler » 12 stu 2012, 16:46

Ma šala mala, torta je ispala super kao i uvijek. ;)
Avatar
Liv Tyler
idoiti popitu
 
Postovi: 14215
Pridružen/a: 08 pro 2009, 15:08

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la TinchiS » 12 stu 2012, 16:53

Kiki i Lara, odlična je torta!
Bome bi mi trebale češće u takvu pozu. ;) I ja sam jako rijetko, skoro nikad.
TinchiS
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 137
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 03:28

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la kiki i lara » 12 stu 2012, 17:08

hvala curke.....ma muškarci su gori od djece...naše bebice :hahaha . :hahaha moraš uvjek glumit mamu i djeci a skoro i mužu.... :hahaha :hahaha nema nama odmora....24 satno radno vrijeme...ha aha ha
Avatar
kiki i lara
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 571
Pridružen/a: 13 ožu 2010, 17:51
Lokacija: ......

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la boysmama » 15 stu 2012, 10:02

kiki i lara, krasna ti je ta :le izležavajuća pred kaučem :hahaha

Tinchi, mrak je fifi! :zivili

ja opet imam jedan projekt upitne stabilnosti :zub javim ako u međuvremenu sve otpadne :lol
A... bebica...... 06.10.'16.
M... hrabrica... 02.07.'11.
R... mazica...... 06.10.'09.
L... mrcina ..... 21.04.'08.

"Sve mogu u Onome koji me jača" (Fil 4,13)
Avatar
boysmama
imam neke švapske gene
 
Postovi: 4452
Pridružen/a: 27 lis 2009, 21:14
Lokacija: Zagreb

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la mamma4 » 15 stu 2012, 12:29

Kiki i Lara,isti moj muž! Poza identična! :hahaha torta izgleda mrak!
Boysi jedva čekam nove uratke! :dada
G 2007
M 2011
L 2015
Avatar
mamma4
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 560
Pridružen/a: 02 tra 2011, 10:29
Lokacija: Cirkus

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la Liv Tyler » 15 stu 2012, 12:36

boysice čakamo slikice, naravno. :kima
Ne sumnjam da ti neće uspjeti jer ti imaš uvijek opasno dobar plan razrađen do u detalja.
Avatar
Liv Tyler
idoiti popitu
 
Postovi: 14215
Pridružen/a: 08 pro 2009, 15:08

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la Helena71 » 17 stu 2012, 00:28

Uživam u pogledu na vaše torte s mojom potencijalnom slavljenicom, al smo svi šmrkavi i nikak da dogovorimo proslavu pa je zato potencijalna :lol
Sve su mi torte super :up al na ovu s mužem sam odvalila :rolf Em je moj odmah pogodio motiv čim sam rekla da je to bilo za nečijeg supruga, zna omiljenu pozu :hahaha
Avatar
Helena71
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2616
Pridružen/a: 08 vel 2003, 00:34

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la kiki i lara » 17 stu 2012, 01:02

ha ha ha....pa i ja sam to rekla...nisam mogla pogriješiti sa ovom tortom.....omiljena poza svih muževa.... :lol :p ;) :hahaha :nata
Avatar
kiki i lara
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 571
Pridružen/a: 13 ožu 2010, 17:51
Lokacija: ......

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la TinchiS » 17 stu 2012, 02:46

slika


Naručiteljica je iz Beograda i ova torta je bila inenađenje za nećakov 1. rođendan. Nitko nije znao za nju pa kad smo ju dostavili ostali su iznenađeni. Nismo mogli naći kuću pa smo ipak morala zvati ženu na mob. i zamoliti je da izađe a ona meni preo moba. da tko sam ja, ništ joj jasno a ja samo rekla da nije bitno i da imamo iznenađenje i nek samo dođe. I izađe žena s pratnjom LOL Valjda ju bilo frka tko ju to sad u 8 navečer traži a ne želi se ni predstaviti. Na kraju se šokirala kad sam rekla da je to torta od tete iz Beograda, rekla da je torta mrak iako ju je samo u mraku i vidjela LOL a stariji gospodin u pratnji me 2 puta pozvao da uđem al nisam mogla jer su me moji čekali u autu a maleni zaspao. I tako, misija uspješno obavljena! Iznenađenje uspjelo! :D
a zamislite tek da ju je moj muž išao sam dostaviti. Žena bi se ukakala od straha koji ju to muškarac zove. Valjda nebi ni izašla. LOOOL A i mene s dječjim glasičem je pitala: tko ste vi? Sva zbunjena kaj znam ime, mob. i adresu. Šteta kaj sam morala nazvat, da nisam samo na vrata banula. Bila bi još bolja fora, al vrtili smo se 10-ak min i nikak nać broj 35 c ( pošto je na toj kući br 37 pisalo???!!! ) a i sama je potvrdila da su na 35 c. No nema veze, i ovako je dobro ispalo.
TinchiS
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 137
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 03:28

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la boysmama » 17 stu 2012, 09:42

Tinchi, uf :znoj baš je na tren situacija bila nezgodna :lol zna to tako biti ;) bitno da je dobro završilo i da je slavljenica sretna... a i ima zašto biti, torta je krasna :le

i meni se zna dogoditi da na dostavu pošaljem mm-a kad imam još torti za dovršiti taj vikend... ali svakako je u ovom slučaju bila bolja varijanta da si ti išla :mrgreen

Helena71 je napisao/la:Uživam u pogledu na vaše torte s mojom potencijalnom slavljenicom, al smo svi šmrkavi i nikak da dogovorimo proslavu pa je zato potencijalna :lol

:hahaha dakle, kako ste već i pretpostavili, onu potencijalno nestabilnu tortu odgađamo do daljnjega... mislim da neće biti problem što se stabilnosti tiče, samo nek' nam slavljenica (i njena mama) ozdrave i eto slikica... draga, drž'te se! :hug
A... bebica...... 06.10.'16.
M... hrabrica... 02.07.'11.
R... mazica...... 06.10.'09.
L... mrcina ..... 21.04.'08.

"Sve mogu u Onome koji me jača" (Fil 4,13)
Avatar
boysmama
imam neke švapske gene
 
Postovi: 4452
Pridružen/a: 27 lis 2009, 21:14
Lokacija: Zagreb

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la Helena71 » 17 stu 2012, 13:59

Već sad se veselim tortama :liza
Avatar
Helena71
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2616
Pridružen/a: 08 vel 2003, 00:34

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la TinchiS » 18 stu 2012, 21:34

Evo i Štrumpfova! :)

Bilo je naručeno smao da je za 15 osoba i da su Štrumpfovi al je se poigrala i s guštom napravila gljivu na kat. :)

slika
TinchiS
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 137
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 03:28

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la milka » 18 stu 2012, 22:06

a Tinchi ja ti ne bi izašla nema šanse, još bi te u neku stvar poslala hehhheh
štrumpfovi su :joy ...da je meni bila takva torta kad sam bila mala... :nesvist
Avatar
milka
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 577
Pridružen/a: 01 kol 2011, 21:49

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la TinchiS » 18 stu 2012, 22:21

milka je napisao/la:a Tinchi ja ti ne bi izašla nema šanse, još bi te u neku stvar poslala hehhheh
štrumpfovi su :joy ...da je meni bila takva torta kad sam bila mala... :nesvist


ahahah, a da me poslala i da nije htjela izaći onda bih joj rekla o čemu se radi i od koga je torta. Pokvarila bih iznenađenje ali bar bih dostavila tortu. :D
A bome bi i mene bilo frka izaći, priznajem. :mrgreen

a i ja bih si takvu tortu sa Štrumpfovima nekad poželjela. Skupljala sam te sličice i imala album. :srca
TinchiS
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 137
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 03:28

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la kiki i lara » 18 stu 2012, 23:09

tinchis tortica na štrumfove je :nesvist :joy predivna
Avatar
kiki i lara
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 571
Pridružen/a: 13 ožu 2010, 17:51
Lokacija: ......

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la TinchiS » 19 stu 2012, 01:12

Hvala Kiki i Lara :)
TinchiS
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 137
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 03:28

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la boysmama » 19 stu 2012, 12:11

Tinchi, krasna štrumpfastična torta :le :zivili

evo još jedne u seriji krsnih od ovog vikenda, trebala bi brendati ovaj patent po uzoru na svijeće koliko ih ima u istoj verziji :lol

slika
A... bebica...... 06.10.'16.
M... hrabrica... 02.07.'11.
R... mazica...... 06.10.'09.
L... mrcina ..... 21.04.'08.

"Sve mogu u Onome koji me jača" (Fil 4,13)
Avatar
boysmama
imam neke švapske gene
 
Postovi: 4452
Pridružen/a: 27 lis 2009, 21:14
Lokacija: Zagreb

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la TinchiS » 19 stu 2012, 12:50

Preslatko Boysmama. :)
Mene nedavno jedna žena tražila tortu baš s takvim motivima ali sam prekasno vidjela poruku.
Morat ću ti ukrasti ideju. :D
TinchiS
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 137
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 03:28

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la boysmama » 19 stu 2012, 13:00

TinchiS je napisao/la:Morat ću ti ukrasti ideju. :D
samo ti kradi :lol al' mogle bi onda i uskladiti cijene :naughty

sad si me baš sjetila, neki dan gledam ja fejs od ovog proizvođača svijeća i kad tamo ISTA torta ko moja (ona velika na kat sa zecom, po uzoru na jednu svijeću)... prvotno :shock jer znam da ju ja nisam u to doba radila... a čak ni je ni loša kopija, skroz solidna :nokti

a da to nije tvoja bila? :hahaha

sad šalu na stranu, to je normalno u svakom poslu, čim stavljamo slike na internet, netko će ih neminovno kad-tad kopirati, ne opterećujem se previše time, posla ima za sve... uostalom, i ja kopiram sve što vidim da mi se sviđa i smišljam kako da to izvedem... ni meni ne izlazi sve samo iz glave :dunno
A... bebica...... 06.10.'16.
M... hrabrica... 02.07.'11.
R... mazica...... 06.10.'09.
L... mrcina ..... 21.04.'08.

"Sve mogu u Onome koji me jača" (Fil 4,13)
Avatar
boysmama
imam neke švapske gene
 
Postovi: 4452
Pridružen/a: 27 lis 2009, 21:14
Lokacija: Zagreb

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la kiki i lara » 19 stu 2012, 13:11

boysice potpisujem tvoje riječi...sveti internet...malo internet....malo moja mašta...i dobiješ spoj za 5 ...opet unikatno....i torta je superička :nata
Avatar
kiki i lara
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 571
Pridružen/a: 13 ožu 2010, 17:51
Lokacija: ......

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la TinchiS » 19 stu 2012, 13:50

boysmama je napisao/la:
TinchiS je napisao/la:Morat ću ti ukrasti ideju. :D
samo ti kradi :lol al' mogle bi onda i uskladiti cijene :naughty

sad si me baš sjetila, neki dan gledam ja fejs od ovog proizvođača svijeća i kad tamo ISTA torta ko moja (ona velika na kat sa zecom, po uzoru na jednu svijeću)... prvotno :shock jer znam da ju ja nisam u to doba radila... a čak ni je ni loša kopija, skroz solidna :nokti

a da to nije tvoja bila?
:hahaha

sad šalu na stranu, to je normalno u svakom poslu, čim stavljamo slike na internet, netko će ih neminovno kad-tad kopirati, ne opterećujem se previše time, posla ima za sve... uostalom, i ja kopiram sve što vidim da mi se sviđa i smišljam kako da to izvedem... ni meni ne izlazi sve samo iz glave :dunno


Nisam ja radila na kat sa zecom :dunno

Ja ne voli kopirat skroz, al iskoristim ideju kao uostalom i sve mi čini mi se. ;)

Jedino mi je koma kad dobijem da mora baš ista bit ko nečija s fotke, onda se ko plagijator osjećam al kaj mogu kad bi oni baš takvu. Tak sam morala onu Minnie i onu Lion King s tim da je još Nala morala gore biti.
TinchiS
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 137
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 03:28

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la TinchiS » 19 stu 2012, 13:51

kiki i lara je napisao/la:boysice potpisujem tvoje riječi...sveti internet...malo internet....malo moja mašta...i dobiješ spoj za 5 ...opet unikatno....i torta je superička :nata


Tak je ;) a još sam ponosnija kad moja ispadne bolja od originala :mrgreen
TinchiS
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 137
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 03:28

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la boysmama » 19 stu 2012, 13:57

TinchiS je napisao/la:Nisam ja radila na kat sa zecom :dunno


ma, znam da nisi :lol to je bila šala :zivili ti bi to definitivno bolje bila napravila :dada

TinchiS je napisao/la:Jedino mi je koma kad dobijem da mora baš ista bit ko nečija s fotke, onda se ko plagijator osjećam al kaj mogu kad bi oni baš takvu.


ajme, to bi i meni bio koma :( nije mi se to nikad dogodilo, na svu sreću... zasad sam samo imala narudžbe sa identičnim kopijama vlastitih torti... a ni to mi nije neki užitak, al' ajd'
A... bebica...... 06.10.'16.
M... hrabrica... 02.07.'11.
R... mazica...... 06.10.'09.
L... mrcina ..... 21.04.'08.

"Sve mogu u Onome koji me jača" (Fil 4,13)
Avatar
boysmama
imam neke švapske gene
 
Postovi: 4452
Pridružen/a: 27 lis 2009, 21:14
Lokacija: Zagreb

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la milka » 19 stu 2012, 19:53

za mog prvašića

slika

slika
Avatar
milka
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 577
Pridružen/a: 01 kol 2011, 21:49

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la Liv Tyler » 19 stu 2012, 20:39

Tinchi đungla i štrumfovi :le

boysi prekrasna! :le

milka i ptice su ispale super. :le
Samo ja nikako ne razlikujem jesu li to "lude tice" ili one "ljute". :lol
Avatar
Liv Tyler
idoiti popitu
 
Postovi: 14215
Pridružen/a: 08 pro 2009, 15:08

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la kiki i lara » 24 stu 2012, 21:08

evo i jedne moje za muža od prijateljice...koji voli bubnjati... :) slika slika slika
Avatar
kiki i lara
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 571
Pridružen/a: 13 ožu 2010, 17:51
Lokacija: ......

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la nadicab » 24 stu 2012, 23:20

eto, boysica je napravila kopiju vlastite torte za kćerkin 21. rođendan a ona se onesvijestila od sreće - srce ironmana :joy
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17718
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la TinchiS » 25 stu 2012, 00:34

Kiki i Lara, super je torta. :)

Milka odlične su ptice. Baš fora. :dada

Evo i današnje, za našu malenu prijateljicu koja voli Snjeguljicu.


slika

slika
TinchiS
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 137
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 03:28

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la kiki i lara » 25 stu 2012, 00:45

tinchis torta ti je savršena ...S-A-V-R-Š-E-N-A ....meni jedna od najdražih zadnje vrijeme...predivna...lice snjeguljice...je predivno....jesi lli imala kalup ili...i na koji si način radila lice... :)
Avatar
kiki i lara
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 571
Pridružen/a: 13 ožu 2010, 17:51
Lokacija: ......

PrethodnaSljedeća

Natrag na Recepti - arhiva

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.