Sinoć sam lanolizirala 2 para vunenih, nije samo da sam ih lanolizirala nego ubila u pojam, nada mse da neće biti premasne

Sada je: 24 lip 2026, 11:07.
Moderator/ica: nevenera


, kartice imaju ali dal na rate to nemam pojma, provjeri. Ja imam na rate ali samo da mi netko fizički dođe i to mislim da samo na RBA kartice. Nismo to ni koristili. Natura isto ima kartice, čini mi se da je imala na rate.


nevenera je napisao/la:listu dućana imaš ovdje


Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.