Sada je: 24 lip 2026, 11:06.

Proljetna platnena parlaonica (26.dio)

Moderator/ica: nevenera

Re: Proljetna platnena parlaonica (26.dio)

PostPostao/la Kolberg » 08 svi 2013, 13:02

penny već? kak to brzo prošlo, čestitam draga :kiss

Sinoć sam lanolizirala 2 para vunenih, nije samo da sam ih lanolizirala nego ubila u pojam, nada mse da neće biti premasne :ajme
Veliki 2002 i mali 2009
veselo kupanje
Avatar
Kolberg
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2271
Pridružen/a: 22 stu 2001, 14:32
Lokacija: ispod podsusedskog mosta

Re: Proljetna platnena parlaonica (26.dio)

PostPostao/la ŠokNaŠok » 09 svi 2013, 21:49

je li netko zna za neki web shop/shop koji ima u ponudi vise marki, a ujedno i opciju placanja na rate karticom?

kupila bi 10ak OS kombinirano: flafi, mother ease, bambino mio, natura
sada imam samo rodine pa bi voljela imati i drugih marki da vidim sta ce nam najbolje pasati...ali mi treba opcija na rate jer sam sprzila budget do maximuma :oops:
19.06.2013. carica
20.08.2015. mudrica
Avatar
ŠokNaŠok
pričam na glas
 
Postovi: 1297
Pridružen/a: 30 lis 2012, 10:51
Lokacija: ZG

Re: Proljetna platnena parlaonica (26.dio)

PostPostao/la nevenera » 09 svi 2013, 21:51

listu dućana imaš ovdje - ako ima koji prijedlog što dodati, samo javite
da li netko daje na rate, e to nemam pojma
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Proljetna platnena parlaonica (26.dio)

PostPostao/la Kolberg » 09 svi 2013, 22:05

Na rate imaš kod Flafice i sad neznam za Minigreeny :dunno , kartice imaju ali dal na rate to nemam pojma, provjeri. Ja imam na rate ali samo da mi netko fizički dođe i to mislim da samo na RBA kartice. Nismo to ni koristili. Natura isto ima kartice, čini mi se da je imala na rate.
Veliki 2002 i mali 2009
veselo kupanje
Avatar
Kolberg
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2271
Pridružen/a: 22 stu 2001, 14:32
Lokacija: ispod podsusedskog mosta

Re: Proljetna platnena parlaonica (26.dio)

PostPostao/la nevenera » 09 svi 2013, 22:07

eto nam tko zna :yess
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Proljetna platnena parlaonica (26.dio)

PostPostao/la Kolberg » 09 svi 2013, 22:12

:nata

Za Flafi ti mogu reći da je ona jako susretljiva i da ti može napraviti pelenu baš kako želiš - užu, širu, sa debljim, tanijm, užim, duljim uloškom...kako želiš. Ima odlične materijale, pogotovo ovaj novi velur mi se jako sviđa.
Veliki 2002 i mali 2009
veselo kupanje
Avatar
Kolberg
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2271
Pridružen/a: 22 stu 2001, 14:32
Lokacija: ispod podsusedskog mosta

Re: Proljetna platnena parlaonica (26.dio)

PostPostao/la ŠokNaŠok » 09 svi 2013, 22:16

nevenera je napisao/la:listu dućana imaš ovdje


to sam vidjela prije par mjeseci i u medjuvremenu zaboravila na popis :ajme
provjerit cu za kartice i rate
hvala cure na expresnoj reakciji :buket

kolberg, nemam rba, ali posalji mi (moze i u pp) link od tvojeg ducana da skicnem i znam za ubuduce :dada
19.06.2013. carica
20.08.2015. mudrica
Avatar
ŠokNaŠok
pričam na glas
 
Postovi: 1297
Pridružen/a: 30 lis 2012, 10:51
Lokacija: ZG

Re: Proljetna platnena parlaonica (26.dio)

PostPostao/la Kolberg » 09 svi 2013, 22:18

evo do Nature :

Za iznose preko 900 kn omogućujemo plaćanje na dvije rate, a preko 1600,00kn na 3 rate preko American Express ili Diners kartice. Ovakvo plaćanje možete obaviti isključivo u našem uredu u Deželićevoj 30.
Veliki 2002 i mali 2009
veselo kupanje
Avatar
Kolberg
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2271
Pridružen/a: 22 stu 2001, 14:32
Lokacija: ispod podsusedskog mosta

Re: Proljetna platnena parlaonica (26.dio)

PostPostao/la nevenera » 09 svi 2013, 22:19

nastavljamo na ovom dijelu, ovaj ključam
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Prethodna

Natrag na Platnene pelene

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.