početkom 7. mjeseca dolaze nam na tjedan dana 3 prijateljice moje cure (12-13 godina), koje nikad nisu bile u Zagrebu i koje žive u jednom recimo malom mjestu i koje nisu puno toga vidjele, dakle sve ih zanima i voljela bih im ispuniti taj tjedan u Zagrebu da se vrate kući pune lijepih uspomena. One već sad odbrojavaju dane i svako jutro križaju na kalendaru, totalna euforija.
od obaveznog programa mislila sam ZOO, tehnički muzej, razgledavanje grada, vožnja tramvajem i uspinjačom, Bundek, Jarun
šteta je što je termin početkom 7. mjeseca pa nema puno događanja, mislim da kazališta nemaju predstavu u to vrijeme
obzirom da nas je puno (nas 4 i njih 3) preferiram lokacije u gradu, možda odemo malo u razgledavanje okolice ali ne puno jer nije baš praktično.
dakle, molim ideje, što bih mogla još






), tamo svoje misli nisam čula (ali to sam ja, volim čuti svoje misli, meni je i ton u Cinestaru preglasan ali ma koliko pisala i čudila se, nisam pravilo nego iznimka 
